KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12319184
nr 1231 9184
Blandteknik
2 st, Militärer, en monogramsignerad EvS (Einar von Strokirch). Motivet: 24x24 & 31x24
Kondition: en saknar glas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 januari 2019
kl 19:12:48
500 kr
600 kr